logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77
Чорномиз Олександр

Чорномиз Олександр

Для кращих результатів лікування, швидкого відновлення дуже важливо, щоб ви довіряли своєму лікарю. Тому пропоную почати зі знайомства. Я – Олександр Чорномиз, і без хибної скромності можу заявити – зі мною ви в добрих руках.

Після кількох років практики загальним хірургом отримав додаткову спеціалізацію у пластичній хірургії на базі 8-ї клінічної лікарні та почав практикувати пластику в ній та паралельно у приватному медичному центрі СітіДоктор. Хірурги навчаються все життя, і моя освіта не закінчена. За найменшої нагоди відвідую курси підвищення кваліфікації, міжнародні семінари та симпозіуми, у тому числі за кордоном (Іспанія, Франція, Швейцарія, Німеччина).

Мої принципи

Коротко про мої особисті правила як лікаря:

  1. Я не робитиму операцію, яка вам не потрібна. Якщо ви піддалися хвилинному пориву і просто хочете щось у собі змінити, але медичних показань до операції немає, я вас відмовлятиму. Для хвилинної емоції можна пофарбувати волосся, а операцію варто робити лише тоді, коли вона справді потрібна;
  2. Навіть найпростіша операція потребує ретельної підготовки. Для унеможливлення всіх ризиків ускладнень ми з вами проведемо детальну діагностику, складемо план, виключимо всі протипоказання;
  3. Психологічний комфорт пацієнта дуже важливий. Тому на кожному етапі я вам пояснюватиму кожен свій крок, ви розумітимете, що і для чого робиться.

Пластична операція – це не тільки про хірургію. Для досягнення максимального ефекту важливе правильне відновлення, дотримання рекомендацій лікаря та ваш настрій. Тому ми не припиняємо з вами працювати одразу, як тільки пройшов наркоз. Весь період відновлення ви можете розрахувати на моральну та психологічну підтримку, консультації з реабілітації та спостереження за вашим станом.

Сертифікат лікаря-спеціаліста Олександра Чорномиза

 

Професійна підготовка – основа майстерності хірурга

У хірургії талант, чуття – це лише 10% успіху. Ключове – це підготовка, освіта, робота над собою. Лікарі навчаються дуже довго. Я навчався у найкращих українських медиків, професорів, можливість перейняти досвід у яких – це честь для будь-якого лікаря:

  • основна освіта – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • інтернатура – ​​на відділенні хірургії у НМА післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • після – робота та здобуття досвіду у Київській міській клінічній лікарні №8, яка входить до ТОП-5 провідних медичних інструментів України, на відділенні загальної хірургії.

Пластична хірургія з турботою про пацієнта

Мій підхід до підготовки, діагностики, проведення операції та реабілітації у стаціонарі відповідають європейським стандартам медицини. Клініка, де проводяться всі пластичні операції, оснащена за останнім словом техніки, а вся команда піклуватиметься про вас на найвищому рівні.