logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Збільшення сідниць імплантами

Збільшення сідниць імплантами — це делікатне хірургічне втручання, яке дозволяє змінити форму та розміри завдяки встановленню під сідничні м’язи спеціальних імплантів, або ендопротезів. До такої операції вдаються чоловіки та жінки, які незадоволені формами тіла та хочуть отримати стійкий результат на ціле життя. Це безпечно, відновлення є швидким і не змушує змінювати спосіб життя, а ефект вражаючий — симетричний, гармонійний і привабливий силует, яким ви будете пишатися.

Збільшення сідниць імплантами

Переваги пластичного хірурга Олександра Чорномиз

Лікар Олександр Чорномиз — це хірург, якому можна довірити свою красу. Чудова освіта, велика практика, вивчення нових методик і навчання у найкращих представників професії дають гарантії відмінного результату. Але головне — це участь, здатність співпереживати і розуміти болі та проблеми кожного пацієнта. Тому в клініці, де проводяться операції по збільшенню сідниць імплантами, створено дуже комфортні умови — на рівні провідних європейських клінік. Але на відміну від медичних центрів у Європі, клініка розташована в Києві. Вам не потрібно нікуди їхати, тому вартість операції буде нижчою (немає зайвих витрат на перельоти, та й загалом ціна буде нижчою). До того ж, уже наступного дня ви будете вдома, серед рідних людей та улюблених речей.

Показання

Пластика сідниць шляхом встановлення спеціальних імплантів рекомендована в таких випадках:

  1. сідничні м’язи недостатньо розвинені, і тренування в спортзалі не зовсім ефективні у вирішенні цієї проблеми;
  2. невеликий таз (характерний чоловічому типу статури);
  3. опущення сідниць (у медицині визначається як птоз);
  4. нерівномірність у розподілі жирових тканин у зоні сідниць.

Основне показання — це незадоволеність пацієнта своїм зовнішнім виглядом та психологічний дискомфорт, який виникає через це.

Особливості сідничних імплантів і правила їх вибору

Імпланти в сідниці вирізняються досить щільними, хоча й еластичними стінками. Завдяки цьому їх цілісність і збереження форми забезпечуються в разі щоденних фізичних навантажень. З імплантами можна займатися спортом, ефект гарних сідниць буде лише підкреслюватися. Виробники імплантів (а ми використовуємо продукцію провідних європейських та американських компаній) надають на них довічну гарантію. При цьому протез жодним чином не відчувається — ви просто забудете, що він у вас є, доки не поглянете в дзеркало і не побачите нових форм. Розрив або деформація виключаються.

Стосовно підбору розмірів потрібен суто індивідуальний варіант, це питання ви докладно обговорите з лікарем на особистій консультації. Зазначимо, що їхня лінійка не така широка, як у грудних протезів, і коливається в діапазоні 240-520 мл.

Протипоказання

Протипоказання щодо встановлення сідничних імплантів стандартні та характерні для всіх типів пластичних операцій:

  • онкологія
  • захворювання щитоподібної залози
  • діабет
  • захворювання крові, які призводять до порушення її згортання
  • інфекційні та запальні процеси в організмі

Перш ніж зробити операцію, вам потрібно пройти повну діагностику, яка виключить усі протипоказання. Вона включає збір анамнезу, низку клінічних і лабораторних аналізів.

Як відбувається операція з пластики сідниць за допомогою імплантів?

Операція зі збільшення сідниць імплантами виконується під загальним наркозом і триває до двох годин. Хірург робить у міжсідничній складці розрізи по 3-4 сантиметри, встановлює імплант під великий сідничний м’яз, що дозволяє досягти надійної фіксації. Водночас за потреби може виконуватися підтяжка шкіри. По закінченні встановлення розрізи закриваються косметичними швами.

Післяопераційний догляд і рекомендації щодо нього

Першу добу після операції рекомендується провести в стаціонарі, щоб виключити ризик ускладнень, — у клініці лікаря Чорномиза створено чудові умови для відпочинку. Тож цей день ви можете присвятити тому, щоб розслабитись, адже вже на другу добу можна повертатися до майже звичного ритму життя. Певних рекомендацій усе ж доведеться дотримуватися. Зокрема, спати на спині можна відразу після операції, а ось сидіти варто не довше ніж 30 хвилин, щоб уникати надмірного навантаження на м’язи сідниць. З цієї причини два тижні не рекомендується робити тривалі перельоти. Протягом перших 4-6 тижнів потрібно носити спеціальну компресійну білизну. Особливо обережним потрібно бути перші 10 днів, поки не знімуть шви. У цей час не можна приймати гарячу ванну, ходити в лазню та сауну, слід уникати алкоголю та дотримуватися правильного харчування. До повного відновлення необхідно обмежити заняття спортом, але потім вони не лише не заборонені, але й рекомендовані.