logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Брахіопластика

Брахіопластика, або, просто кажучи, підтяжка рук — це хірургічна операція, яка передбачає видалення складок шкіри з плечей і рук. Зазвичай вона потрібна після різкого схуднення. Після видалення значних об’ємів жирової тканини (не має значення, яким чином — за допомогою дієт, спорту чи хірургічними методами) надлишки шкіри нікуди не діваються. Навпаки, вони стають дуже вираженими, клапті утворюють складки, що не дозволяє носити речі на короткий рукав або засмагати на пляжі. Звісно, це негативно позначається на самооцінці, створює дискомфорт, викликає збентеження. Єдиний спосіб позбутися “зайвої” шкіри — це зробити операцію. Тоді записуються до пластичного хірурга.

Брахіопластика

Ефективна підтяжка шкіри рук і плечей

Вам більше не потрібно їхати за кордон, щоб позбутися фізичної вади в європейській клініці за високою ціною. У Києві вже є медичні центри пластичної хірургії, в яких зроблять операцію ще краще. Моя практика базується на принципі балансу між суворим дотриманням протоколу й індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Тільки так можна забезпечити не тільки максимальний результат, але й психологічний комфорт. Не лише малоінвазивні методи, інноваційне обладнання, але й позитивні емоції відіграють велику роль у скороченні періоду відновлення. Зателефонуйте нам, щоб обговорити вашу проблему, особливості та вартість операції, записатися на особистий прийом.

Показання

Пластика рук може знадобитись і молодим, і зрілим пацієнтам. Стать не має значення, хоча частіше з такою проблемою (її на лікарському слензі називають «крилами кажана», оскільки зайва шкіра нагадує силует цієї нічної тварини) стикаються жінки. Методика дозволяє не лише позбутися шкірно-жирових складок, але й змоделювати гарну лінію передпліч, підтягти шкіру. В результаті естетичні вади зникають, і пацієнтка може одягати сукні з відкритими руками, купальник і топи без бретелей.

До основних показань щодо виконання пластики належать:

  1. наявність шкірно-жирових складок у зоні передпліч
  2. целюліт, який спричиняє деформацію лінії передпліч
  3. в'ялість, утрата пружності, тонусу шкіри
  4. провисання шкіри з внутрішнього боку рук, у результаті чого плечі виглядають надто великими

Протипоказання щодо брахіопластики

Підтяжка шкіри рук можлива не завжди. Протипоказаннями до операції стануть:

  • онкологія
  • порушення метаболізму
  • хвороби крові, які порушують її згортання
  • гіпергідроз
  • запальні процеси та гострі інфекції в організмі
  • серцева недостатність
  • операції на лімфовузлах
  • шкірні хвороби або травмовані покриви в зоні проведення операції (до одужання)

Протипоказання виключаються під час проведення ретельної діагностики. Операцію роблять лише повнолітнім пацієнтам.

Як відбувається операція з підтяжки рук?

Операції передує ретельна підготовка. Спочатку — діагностика, яка включає збирання анамнезу та виключення протипоказань, лабораторні аналізи крові, ЕКГ, флюорографію, тест на згортання крові, консультацію в анестезіолога. За тиждень до операції потрібно перейти на легку дієту — нічого жирного, копченого, солодкого, шкідливого. Останній прийом їжі має бути щонайменше за 8 годин до операції.

Сама операція проводиться під загальним наркозом і займає 3-4 години. Спочатку роблять розмітку, по якій працюватиме хірург. Місце надрізу вибирається залежно від конкретного випадку, кількості тканини, яку потрібно видалити. Надріз може бути S-, Т-, еліпсоподібним. У процесі брахіопластики хірург видаляє зайві жирові відкладення, шкірні складки та підтягує шкіру. Потім рани закривають швами, які саморозсмоктуються (їх згодом не потрібно знімати), і хірургічними пов'язками, а пацієнта переводять у палату стаціонару.

Особливості реабілітації та тривалість результату

Відновлення займає кілька тижнів і зазвичай не супроводжується хворобливими відчуттями та фізичним дискомфортом. У стаціонарі пацієнта залишають на добу для нагляду — запевняємо, що в нашій палаті вам буде комфортно, про вас добре подбають. У перші дні може бути підвищена чутливість, можуть залишитися гематоми та припухлість, вони самі розсмокчуться за 6-7 днів. У перші 2 тижні рекомендується носити спеціальну компресійну білизну. На півтора-два місяці потрібно відмовитися від сауни, басейну та тренажерного залу, але спеціальний комплекс вправ робити не лише можна, а й бажано. З ним вас ознайомить лікар під час консультацій.