logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Боділіфтинг

Боділіфтинг - це кругова підтяжка тіла, яка дає змогу виправити одразу кілька вад: підтягнути живіт і сідниці, створити талію, спокусливий "профіль". Мета боділіфта - формування більш підтягнутого й естетично привабливого контуру тіла. Таку операцію я проводжу регулярно і впевнений - її результат перевищить ваші очікування.

Боділіфтинг

Що таке боділіфтинг і яким він буває?

Боділіфтинг- це операція, яку виконують для корекції та підтяжки різних ділянок тіла. Боділіфт буває верхнім і нижнім, залежно від того, які ділянки тіла піддаються корекції:

 • верхній боділіфт (Upper Body Lift) охоплює підтяжку і корекцію ділянок верхньої частини тіла, таких як складки під грудьми, верхня частина живота (часто робиться після недостатньої звичайної абдомінопластики, або мініабдомінопластики), підлопаткова зона і латеральні складки спини. Ця процедура застосовується для усунення надлишкової шкіри
 • нижній боділіфт (Lower Body Lift) охоплює підтяжку і корекцію ділянок нижньої частини тіла, таких як живіт, сідниці, стегна і боки. Нижній боділіфт може допомогти поліпшити контур тіла, прибрати надлишки шкіри і жирових відкладень, особливо після значної втрати ваги або після вагітності.

Нижній боділіфтинг показаний не всім - у низці випадків достатньо звичайної абдомінопластики, яка підтягне шкіру в районі живота. Однак саме боділіфт дає змогу отримати максимальний результат. Під час боділіфту може виконуватися підтяжка шкіри живота, ушивання діастазу, підтяжка сідниць з можливим збільшенням обсягу, стегон, а також видалення надлишків шкіри та жирових відкладень. Після такої операції ви дійсно отримаєте ВАУ ефект: у вас буде гарний живіт, ідеальна талія, підтягнуті сідниці і пропадуть "вушка" на боках.

У яких випадках рекомендують зробити кругову підтяжку?

Основними показаннями до проведення боділіфта стануть:

 1. Значне схуднення - більше ніж на 10-15 кг. Зайва, обвисла шкіра в таких випадках залишається не тільки на животі, а й з боків. Абдомінопластика не допоможе - навпаки, виникне ще більший надлишок шкіри в області талії;
 2. Погіршення стану шкіри в зоні живота, талії та сідниць. Причини можуть бути різні - стрес, незначні коливання ваги, вагітність і просто вікове старіння. Спорт або косметика не допомагають із цим впоратися. Але за такого стану можна обмежитися напівкруговою підтяжкою - тоді рубець не з'єднуватиметься на спині й буде коротшим;
 3. Наявність зайвої шкіри на животі та сідницях за підтягнутого красивого животика. Це створює ефект відсутності талії та округлої форми сідниць, незважаючи на те, як ви їх тренуєте. Птоз шкіри робить фігуру абсолютно плоскою в такому разі. І причина - саме надлишок шкіри. Навіть якщо його прибрати, навіть не збільшуючи об'єму, ви отримаєте округлі форми.

Проведення боділіфтингу: коли результат вищий за очікування

Чи потрібен вам боділіфтинг або можна обмежитися звичайною абдомінопластикою? Який результат буде конкретно у вашому випадку? Якою буде вартість операції? На ці запитання я зможу вам відповісти в рамках особистої консультації. У клініці, де я проводжу операцію, ми підберемо вам оптимальний план вдосконалення фігури, проведемо ретельну діагностику, щоб виключити будь-які ускладнення. Я дотримуюся традиційного підходу в пластичній хірургії та доповнюю його сучасними методами - це дає змогу досягти вражаючого ефекту з максимальною безпекою для здоров'я. Так, ціна на боділіфт вища, ніж на абдомінопластику, але причини тут об'єктивні. Обсяги самої операції вищі, але результат коштуватиме кожної витраченої гривні. Це процедура, після якої ваші спокусливі форми влаштовуватимуть вас буквально з усіх боків - на відміну від абдомінопластики, за якої зміни будуть тільки спереду.

Протипоказання до проведення боділіфтингу:

 • проблеми зі згортанням крові;
 • серцева недостатність;
 • цукровий діабет у декомпенсованій формі;
 • ожиріння 2-го і більшого ступеня; індекс маси тіла більше 31;
 • низка аутоімунних захворювань;
 • загострення хронічних хвороб (процедура переноситься до моменту виходу з гострої фази).

Точно сказати, чи є у вас показання і протипоказання до процедури кругової підтяжки, може тільки хірург після особистого огляду і проведення діагностики.

Як проходить операція і відновлення?

Хірургічна підтяжка тіла виконується в кілька етапів:

 1. Первинна консультація. На ній я з'ясовую, чи підходить вам ця процедура, або ж порекомендую інше рішення. Розповім усі нюанси операції, ознайомлю з її етапами;
 2. Діагностика. Необхідний крок, у рамках якого виключаються можливі протипоказання і ризики;
 3. Складання плану операції. Визначаємо найкращі доступи, складаємо чіткий покроковий алгоритм дій;
 4. Безпосередньо процедура боділіфтингу. Вона проводиться під загальним наркозом і передбачає, своєю чергою, 3 етапи: висічення зайвої шкіри, виконання кругової підтяжки живота й установлення дренажів із накладенням оперізувальних швів по лінії бікіні. Операція в середньому займає 4 години;
 5. Відновлення в стаціонарі.  У клініці бажано провести 2-3 доби. Але якщо Ви з іншого міста, було б дуже добре залишитися під нашим наглядом у Києві ще днів на 7 в ідеалі. Але це не категорично. 

У перший час потрібно відмовитися від фізичних навантажень, засмаги на пляжі та в солярії, відвідування сауни. Буде потрібно носити спеціальну компресійну білизну. Загальний час реабілітації може досягати 3-6 місяців, залежно від складності процедури та індивідуальних особливостей організму.