logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Ліпомоделювання

Ліпоскульптурування тіла — це системна методика в пластичній хірургії, яка поєднує техніки ліпосакції та ліпофілінгу. Якщо говорити максимально просто, жирові тканини видаляються із зон тіла, де вони у надлишку і додаються туди, де їх бракує. Це дозволяє досягти гармонійного силуету і створити привабливі контури, добитися спортивної підтягнутої фігури із сексуальними округлостями в зоні сідниць. Ця операція стосується категорії складних, тому важливо звернутися до досвідченого, талановитого хірурга, який зможе провести її бездоганно.

Ліпомоделювання

Ліпомоделювання тіла: створення ідеальної фігури за допомогою сучасної медицини

Пластичний хірург Олександр Чорномиз  працює в інноваційному центрі пластичної хірургії в Києві, в якому виконують найскладніші операції з використанням інноваційних методик, новітнього обладнання й унікальних матеріалів. Але головне — це команда. Усі наші співробітники — це професіонали своєї справи, медики за покликанням. А це означає не лише талант, знання традиційних та нових методик, але й увагу до пацієнта, розуміння його запиту, проблеми, емоційного стану до та після операції.

Прямо зараз пропонуємо вам ознайомитися з основними особливостями техніки ліпомоделювання, показаннями та протипоказаннями щодо операції. З цінами ви можете ознайомитися в окремому розділі сайту. Але точна вартість, як і план операції, формується лише після проведення особистих консультацій, діагностики та виключення протипоказань.

Зробити операцію рекомендується в разі таких показань:

  1. наявність “жирових пасток” (надлишок жиру, яких практично неможливо позбутися дієтою і спортом) у будь-якій частині тіла;
  2. брак об’єму в окремих частинах тіла (грудях, сідницях, гомілках). Зокрема, за допомогою ліпоскульптурування можна збільшити груди на один розмір і позбутися асиметрії;
  3. відсутність гарного рельєфу з м’язів на животі, біцепсах, спині);
  4. наявність шрамів або рубців на тілі, яких пацієнт хоче позбутися;
  5. гінекомастія у чоловіків.

Ліпомоделювання: особливості, мета

Основна мета ліпоскульптурування — надання своєму тілу нових контурів без використання сторонніх імплантів і матеріалів. Малоінвазивна процедура передбачає одночасне видалення надлишків жирових тканин у проблемних зонах (спина, живіт, стегна) та додавання об’єму в ділянки тіла, де їх бракує (сідниці). За рахунок ліпомоделювання можна сформувати м’язову структуру, відтворивши кубики преса, біцепси та косі м’язи на животі, тобто воно актуальне і для чоловіків. І це не просто схуднення та звільнення від зайвих жирових тканин, а створення гармонійних контурів тіла.

Під час виконання ліпомоделювання хірург — це скульптор, який використовує для роботи жирові клітини (адипоцити). Це “рідні” клітини пацієнта, тому немає проблем із їх приживленням, алергічними реакціями чи процесами відторгнення. А стовбурові клітини жирової тканини мають антивіковий ефект, завдяки чому шкіра розгладжується і стає пружнішою.

Протипоказання включають

  • цукровий діабет
  • порушення згортання крові, гіпертонія, хвороби серця
  • онкологія
  • вагітність, лактація
  • інфекційний чи запальний процес в організмі (до одужання)

Протипоказання виявляються з урахуванням вивчення історії хвороби, лабораторних і клінічних аналізів.

Як відбувається скульптурування тіла? Особливості післяопераційного догляду

Операції передує консультування, збирання анамнезу та лабораторні аналізи для виключення всіх протипоказань. До операції приймається рішення про тип наркозу — він може бути місцевим або загальним. Після цього хірург наносить розмітку оновлених контурів тіла, яких хоче досягти після операції. Проводиться ліпосакція з вибраних зон із використанням канюль — розрізів не залишається, лише невеликі проколи, яких практично не видно неозброєним оком. Жировий трансплантат обробляється з використанням центрифуги та системи фільтрів. Очищені адипоцити пересаджують у потрібні зони. Для цього як інструмент знову використовують тонкі канюлі, а метод — фактурне скульптурування. Цей метод означає формування округлостей, виділення м’язів, підкреслення природних контурів. Зазвичай пересаджують трохи більше адипоцитів, надлишки розсмоктуються завдяки роботі лімфосистеми організму. По закінченні операції накладається спеціальна компресійна пов’язка.

Після операції слід на добу залишитися в стаціонарі для спостереження. Перший місяць необхідно цілодобово носити компресійну білизну, після ще 1-2 місяців її можна знімати на ніч. Потрібно обмежити фізичні навантаження та заняття спортом, відвідування басейну та сауни, пляжу, солярію. Але загалом навіть у період відновлення ви будете жити звичайним життям з мінімальними обмеженнями. Повна реабілітація триває до 3 місяців.