logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Мамопластика — це категорія пластичної хірургії, яка передбачає проведення операцій зі зміни форми, розміру грудей, усунення естетичних вад та відновлення її пружності. Мамопластика вимагає найвищого професіоналізму хірурга, бездоганної техніки, щоб втручання було абсолютно непомітним, а груди після операції виглядали досконалими та натуральними.

Пластика грудей

Клініка Dr. Chornomyz: збільшення грудей безпечними методами в Києві

У клініці пластичної хірургії лікаря Олександра Чорномиза на вас чекає медичне обслуговування першого класу. Я постійно працюю над удосконаленням своєї техніки. З цієї причини в клініці зібрано найкращих фахівців у своїй справі, які поділяють мою філософію — робити свою роботу ідеально або не братися за неї. Клініка оснащена найновішим обладнанням і матеріалами, що дозволяє зробити операцію ефективно та максимально скоротити період відновлення. Дуже велике значення приділяється турботі про психологічний і фізичний комфорт пацієнта. Але при цьому ціна мамопластики є прийнятною. Щоб обговорити особливості, вартість і призначити консультацію, зателефонуйте за телефонами, зазначеними на сайті.

Показання

Збільшення грудей виконують за наявності таких показань:

  1. груди невеликого розміру, що змушує жінку комплексувати
  2. асиметрія
  3. втрата об’єму в разі провисання, зазвичай це викликано зумовленими віком змінами
  4. видалення грудей після онкології. Під час лікування раку молочної залози часто груди повністю видаляють, а потім пластичний хірург повністю реконструює їх за допомогою імплантів

Для мамопластики іншого типу є свої показання. Зокрема, редукційну мамопластику роблять у випадку надмірно великого розміру грудей, що створює високе навантаження на хребет та його викривлення. Підтяжку роблять, коли груди втратили свою пружність і форму через зумовлені віком зміни, після годування грудьми або різких коливань маси тіла. Для всіх типів пластики грудей показанням є асиметрія. Ще один важливий момент — це внутрішній психологічний стан жінки. Якщо в неї маленькі груди, але вони не викликають комплексів та емоційного дискомфорту, немає причин вдаватися до пластичної хірургії.

Мамопластика: як створюються ідеальні груди

Мамопластика найчастіше асоціюється з такою процедурою, як збільшення грудей. Це дійсно найпоширеніший запит у пластичних клініках. Зазвичай застосовується техніка використання ендопротезів, або імплантів, як їх найчастіше називають. Однак, щоб надати досконалих форм, можна не тільки збільшити груди, але й зменшити їх, зробити підтяжку або й повністю відновити їх після січення залоз за медичними показаннями.

До пластики грудей належать різні типи операцій, зокрема:

  1. редукційна мамопластика — передбачає зменшення грудей на 1 або більше розмірів;
  2. мастопексія, або підтяжка грудей, — зазвичай показаннями до неї бувають зумовлені віком зміни, втрата форми, тонусу;
  3. збільшення імплантами — класична хірургічна техніка, яка дозволяє зробити груди більшими відразу на кілька розмірів;
  4. операції в разі гінекомастії — видалення збільшених грудних залоз у чоловіків.

Мамопластика передбачає різні техніки виконання операцій. Вони підбираються в індивідуальному порядку після проведення діагностики та розробки плану лікування. Детальніше ви зможете обговорити це питання зі своїм хірургом під час особистої консультації.

Протипоказання щодо пластики та збільшення грудей

  • онкологія (навіть у разі реконструкції після січення уражених пухлиною залоз спочатку організм бореться з раком, а в разі рецесії призначають операцію)
  • проблеми зі згортанням крові
  • цукровий діабет;
  • деякі хвороби серця, нирок;
  • інфекції, запальні процеси;
  • загострення хронічних захворювань.

Операцію з пластики грудей не роблять пацієнткам молодше ніж 18 років, вагітним жінкам і мамам, які годують грудьми.

Підготовка до операції

Перед мамопластикою обов’язково проводиться комплексне обстеження організму пацієнтки. Нехтувати діагностикою та підготовкою не можна — вони дають можливість зводити до мінімуму ризики та знизити термін відновлення після операції.

У рамках комплексної діагностики роблять рентген легень (флюорографію), мамографію (УЗД молочної залози), електрокардіограму та низку лабораторних досліджень (загальні аналізи крові та сечі, біохімію, коагулограму, аналіз на інфекційні захворювання та імуноглобулін). Якщо протипоказань не виявлено, призначається дата операції та підготовка до неї.

Підготовка включає нижченаведене:

  1. за 1 місяць — відмова від куріння та алкоголю;
  2. за 1 місяць — відмова від прийому медикаментів, які впливають на згортання крові. Рекомендується в цей час почати приймати вітамінні комплекси від анемії;
  3. за тиждень — перехід на належне харчування з відмовою від жирного, копченого, солоного. Рекомендується дотримуватися білково-вуглеводного раціону.

Безпосередньо в день операції не можна їсти і пити. Користуватися дезодорантом та парфумами не можна, але обмежень приймати душ немає.

Сама операція проводиться під загальним наркозом. Техніка та дії хірурга визначаються планом, який склав хірург для усунення дефектів із мінімальними ускладненнями.

Реабілатація

Реабілітація після операції може тривати до 4-6 місяців, однак у стаціонарі потрібно перебувати лише добу — для спостереження. У перший місяць слід буде відмовитися від відвідування басейну та сауни, а обмеження в спорті рекомендовані протягом 3-4 місяців.