logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Збільшення грудей імплантами

Збільшення грудей імплантами, або аугментаційна мамопластика — це хірургічна операція зі збільшення розміру грудних залоз з використанням імплантів. Належно підібраний імплант і професіоналізм пластичного хірурга дозволяє створити шедевр — груди абсолютно не виглядатимуть штучними, вони набудуть симетричної та гарної форми.

Збільшення грудей імплантами

5 причин вибрати лікаря Олександра Чорномиз

Клініка, де пластичний хірург Олександр Чорномиз проводить операцію зі збільшення грудей імплантами  — це сучасний медичний центр, в якому про вас подбають делікатно та професійно. Ось основні причини, чому варто звернутися саме до нас:

 • професіоналізм і досвід. Навчання у найкращих світових хірургів, постійна робота над удосконаленням техніки та вивченням нових методик, величезна практика — все це дає впевненість, що операція пройде ефективно та без ускладнень. Ви в надійних руках!
 • оснащеність клініки навітнім обладнанням;
 • команда фахівців. З вами працюватимуть найкращі — хірург, анестезіолог, інший медичний персонал;
 • делікатна турбота про пацієнтів. У нас вам буде комфортно;
 • справедлива ціна. Вартість залежить від кількох факторів — типу імплантів, складності процедури, необхідності додаткових процедур. Усе це ми обговоримо під час особистого спілкування.

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за телефонами, зазначеними на сайті. Ви лише за крок від досконалості!

Показання

Основні показання щодо операції зі збільшення грудей за допомогою імплантів — це:

 1. невеликий розмір грудей, через що в жінки є комплекси та психологічний дискомфорт;
 2. асиметрія молочних залоз;
 3. провисання, втрата об’єму грудей. Найчастіше це буває через зумовлені віком зміни, після вагітності і годування грудьми, різкого скидання ваги;
 4. відновлення грудних залоз після їх повного або часткового видалення за медичними показаннями. Найчастіше цю операцію призначають відразу після вирізання доброякісних чи злоякісних пухлин. Іноді груди видаляють з профілактичною метою — коли схильність до онкології передається у спадок і є ген раку грудей. У такому разі візуально грудні залози також відразу відновлюються пластичним хірургом.

Збільшення грудей імплантами: особливості вибору імплантів і переваги операції

За допомогою імплантів можна збільшити груди відразу на кілька розмірів, при цьому зберігши природний і натуральний зовнішній вигляд. Це досить безпечна і вже певною мірою “рутинна” операція, яка за належного рівня професіоналізму хірурга проходить без ускладнень. Найголовніше — правильний підбір імплантів до грудей. Ендопротези відрізняються за формою і бувають:

 • круглими — дозволяють значно збільшити розмір, проте надають грудям кулеподібної форми;
 • краплеподібними — зберігають природну форму, особливо в положенні стоячи, оскільки їхня проекція зосереджується в нижній частині;
 • ергономічними — найбільш натуральні зовні. Вони круглі, але можуть змінювати форму залежно від положення тіла жінки.

Ендопротези бувають з гладкою або текстурною поверхнею. Другі краще, оскільки завдяки шорсткості вони краще взаємодіють із сусідніми тканинами.

Крім того, різниться розташування імплантів — вони можуть ставитися під фасцією, під грудним м’язом. Місце встановлення імпланта визначає хірург після консультації з пацієнтом, воно визначає подальший перебіг операції.

Протипоказання

Так, хірург не візьметься зробити операцію зі збільшення грудей у таких випадках:

 • онкологічні захворювання
 • інфекція, запальний процес або загострення хронічних захворювань — до одужання
 • цукровий діабет та інші захворювання ендокринної системи
 • патології серця, судинної системи, печінки та нирок — питання про можливість мамопластики вирішується індивідуально, після консультацій зі своїм лікарем

Також мамопластику не роблять пацієнткам молодше ніж 18 років і під час вагітності та лактації. Бажано, щоб з моменту закінчення годування грудьми минуло щонайменше півроку.

Як відбувається підготовка до операції

Операція проводиться під загальним наркозом, тому потребує спеціальної підготовки. До неї належить нижченаведене:

 • консультація з хірургом. На ній лікар дасть максимально розгорнуті рекомендації щодо підготовки до мамопластики;
 • виконання діагностики та виключення протипоказань;
 • за місяць до операції — відмова від алкоголю, медикаментів, які розріджують кров (аспірин та інші). Не зайвим буде розпочати прийом вітамінно-мінеральних комплексів проти анемії;
 • за 2 тижні до операції — початок дієти. Не йдеться про суворі обмеження — потрібен просто правильний білково-вуглеводний раціон з відмовою від солоного, копченого, смаженого, жирного;
 • у день операції — не можна їсти і пити, користуватися дезодорантом і парфумами.

Сама операція проводиться під загальним наркозом та триває 2-4 години. Її план залежить від вибраної хірургом техніки. Зокрема, доступ для встановлення ендопротезу може бути аксилярним, періареолярним або через підгрудну складку. Детально про план проведення операції та основні етапи мамопластики імплантами вам розповість ваш хірург у процесі підготовки до процедури.

Реабілітація

Після того настає період реабілітації. У стаціонарі достатньо провести лише 1-2 дні для спостереження, якщо буде біль, хірург пропише медикаменти. Потім протягом першого місяця варто відмовитися від басейну та сауни. На 3-4 місяці доведеться забути про спорт, категорично заборонено піднімати тягарі. Повна реабілітація після збільшення грудей може тривати до 6 місяців.