Підтяжка сідниць
Ліфтинг сідниць — це хірургічна операція, спрямована на створення ідеального зовнішнього вигляду “п’ятої точки” і привабливого силуету. З віком, після різких коливань ваги (стрімкого набору та скидання), після вагітності або перенесеної травми, шкіра в сідничній зоні може втратити тонус, з’являється її обвисання. Сідничні м’язи можуть атрофуватися, що призводить до птозу та втрати форми. У такому разі потрібна підтяжка. Але не бійтеся великої кількості медичних термінів — це доволі проста операція, яка дає швидкий результат. А головне — він зберігається протягом цілого життя.
Ліфтинг, або підтяжка сідниць: створення ідеальних форм лише за одну процедуру
У пластичній хірургії все ґрунтується на кількох моментах: таланті, високому рівні професіоналізму, який досягається в процесі навчання та практики, використанні інноваційного обладнання та інструменту. Але головне — це співпереживання, розуміння проблем кожного пацієнта та щире бажання допомогти йому. Саме такий підхід використовує пластичний хіург Олександр Чорномиз. Уся команда фахівців на чолі з Олександром працює, щоб створювати красу тіла та робити людей щасливішими та впевненішими в собі. Медичний центр, де проводиться підтяжка сідниць, оснащений на рівні (а часом і краще від) дорогих європейських клінік, при цьому ціни на порядок нижчі, ніж за кордоном. Більше інформації про операцію, показання щодо неї, особливості відновлення, вартість ви отримаєте на індивідуальній консультації. Запишіться на неї за телефонами, зазначеними на сайті.
Показання
Існує кілька варіантів ліфтингу сідниць, але лише хірургічний метод може забезпечити високий і тривалий результат. Якщо не буде гормональних змін або різкого та значного коливання ваги, то ефект зберігатиметься протягом цілого життя. Тому багато хто воліє вдатися саме до хірургічного методу, не вдаючись до тимчасових напівзаходів.
До ліфтингу сідниць вдаються чоловіки та жінки за наявності таких показань:
- шкіра втрачає пружність, з’явилися розтягнення
- атрофія сідничних м’язів, що викликає провисання м’яких тканин
- опущення сідниць, зазвичай після різкого скидання ваги
- порушені пропорції сідниць (вертикально вони більші, ніж горизонтально)
Протипоказання щодо підтяжки сідниць
Є ряд протипоказань, які не дозволяють зробити операцію:
- патології крові, через які спостерігаються порушення згортання
- цукровий діабет
- хронічні захворювання в гострій формі
- онкологія
- вагітність, лактація
- інфекційні та запальні процеси, особливо локалізовані в сідничній зоні
Для виключення протипоказань слід провести комплексну діагностику організму, яка включає збирання анамнезу, лабораторні та клінічні аналізи. Докладно про необхідні дослідження та підготовку до операції вам розповість ваш хірург на особистій консультації.
Як виконується хірургічна підтяжка сідниць?
Операція проводиться під загальним наркозом. Перед нею потрібно близько 2-3 тижнів дотримуватися дієти (правильного харчування без гострого, копченого, жирного — як перед будь-якими стандартними медичними процедурами), а в день операції не можна нічого їсти. Перед початком процедури хірург робить розмітку на шкірі, по якій потім працюватиме. Після введення наркозу він робить невеликі розрізи, які можуть бути вгорі сідниць або за напрямком підсідничної борозни. Після цього січуться зайві жирові тканини та шкіра. М’які тканини, що опустилися, піднімають і підтягують, потім розправляють та зашивають спеціальним косметичним швом. За часом це триває до 3 годин. Одночасно можна зробити глютеопластику — операцію зі збільшення сідниць за допомогою імпланту або власних жирових тканин.
Відновлення після операції
Післяопераційне відновлення відбувається досить легко. Це малотравматична процедура, і дискомфортних відчуттів від неї практично не буває (якщо є невелика болючість, лікар пропише знеболювальні). Можуть залишитися невеликі синці або припухлість, але вони сходять самі протягом тижня. Та все одно першу добу рекомендується провести в стаціонарі, під наглядом досвідчених медиків. Уже на другий день можна повернутися до соціального життя, роботи, звичних справ. З невеликими обмеженнями: на період відновлення слід носити спеціальну компресійну білизну, обмежити фізичну активність, не приймати гарячої ванни та не відвідувати сауни чи лазні. Шви знімають на десятий день, але компресійну білизну потрібно й далі носити ще близько місяця. А втім, результат того вартий — ваші сідниці стануть підтягнутими й округлими, і силует буде знову привабливим.