logo
En Ru Uk
+38 050 534 43 43

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота — це радикальна операція, яка передбачає механічне видалення жирових відкладень із проблемних зон. Наявність “жирових пасток” — ділянок тіла, з яких практично неможливо лише за рахунок спорту та дієти прибрати зайвий жир — у жінок найчастіше пов’язана з гормональними змінами. У чоловіків відкладення жиру на ділянці живота найчастіше пов’язане з малорухомим способом життя (так званим «синдромом офісного працівника») або, як це не парадоксально, захопленням культуризмом та різким припиненням тренувань після цього. Лікар рекомендує робити операцію лише в тих випадках, коли альтернативні, неінвазивні методи не дозволяють впоратися з проблемою.

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота хірургічним методом: ефект вражає

Видалення жиру з живота хірургічним методом — практика поширена та перевірена роками. Ліпосакцію можуть виконувати на одній зоні живота (верхній або нижній) та з боків, або на всій ділянці за один раз. За одну процедуру можна видалити 7-10% жиру від маси тіла.

Коли потрібна ліпосакція? Її рекомендують, коли йдеться передусім про “жирові пастки”. Це генетично обумовлені ділянки на тілі, в яких насамперед відкладаються жирові тканини і з яких вони видаляються в останню чергу під час схуднення. Тобто масаж, спорт, суворі дієти не дозволяють впоратися з проблемою — ваша фігура стає стрункою та підтягнутою, ви можете пробігати марафони та робити прес по 50 разів за підхід, але живіт все одно “висить”. У такій ситуації для ліпосакції просто немає альтернативи.

Показання щодо процедури

Основне показання щодо процедури хірургічного ліполізу — наявність значних за об’ємами жирових відкладень, з якими неможливо впоратися за допомогою належного харчування та спорту.

Важливо! Ви повинні довіряти своєму хірургу

Пластика — це найделікатніша спеціальність у хірургії. Ваша мета — отримати максимальний результат від процедури, усунути ваду, але так, щоб хірургічне втручання залишилося непомітним для інших людей. Багаторічний досвід проведення операцій з ліпосакції живота в Києві дає мені можливість не тільки бездоганно впоратися з процедурою, але й забезпечити вам максимальний комфорт. У клініці, де буде проводитись ліпосакція живота, створено всі умови для вашого спокою та комфорту. Попередньо ми детально обговоримо всі нюанси процедури, проведемо глибоку діагностику, щоб виключити всі протипоказання та можливі побічні ефекти. Після ліпосакції ви практично відразу зможете повернутися до звичного життя, а рекомендації щодо післяопераційного догляду дозволять досягти максимального результату і закріпити його на тривалий час (або й назавжди). Додатково вам буде приємною демократична вартість ліпосакції.

Ліпосакція живота: протипоказання

  • порушення згортання крові;
  • цукровий діабет;
  • вагітність;
  • онкологія;
  • інфекційні захворювання та запальні процеси в організмі — операція відкладається до моменту одужання;
  • ушкодження шкірного покриву (опіки, порізи) — до моменту загоєння;
  • герпес, нейродерміти, екзема — поки захворювання у гострій формі.

Перед проведенням хірургічної ліпосакції лікар обов’язково збирає анамнез, проводить лабораторні дослідження та діагностику, щоб виключити всі можливі протипоказання.

Види ліпосакції живота. Чому варто вибрати хірургію?

Ліпосакцію живота можна зробити кількома методами. Серед найпоширеніших технік виділимо:

  • лазерну;
  • ультразвукову;
  • вібраційну;
  • хімічну;
  • радіохвильову;
  • базову (традиційну).

Найбільш безпечний та найменш травматичний метод — це традиційна техніка, яка передбачає руйнування та видалення жирових тканин за допомогою спеціального апарату високого негативного тиску (тобто під дією вакууму). Це техніка класичної пластичної хірургії, яка перевірена багаторічним досвідом і пов’язана з найменшими ризиками (переважно йдеться про такі побічні ефекти, як набряклість та синці, які сходять протягом тижня). Ще одна перевага — прийнятна для більшості пацієнтів ціна. Операція відбувається під загальною анестезією, тому вона безболісна і не пов’язана з неприємними відчуттями.

Як відбувається хірургічна ліпосакція: операція крок за кроком

Операція відбувається під місцевою анестезією. Пластичний хірург робить невеликі надрізи на шкірі (не більш ніж 7 міліметрів), в які вставляються спеціальні трубки — канюлі. Вони підключаються до вакуумного апарату. Під дією негативного тиску жирові тканини розбиваються, а потім виводяться через канюлі за допомогою вакуумного насосу. Потім розрізи закриваються швами, які саморозсмоктуються, після чого не залишається шрамів. Операція за часом триває близько години.

Реабілітація та лікарські рекомендації після ліпосакції живота

Після операції ви зможете відразу повернутися до звичного життя — перебування у стаціонарі не потрібне. Післяопераційний догляд включає носіння компресійної білизни, спеціальну дієту (нічого кардинального — просто належний раціон, без фаст-фуду, швидких вуглеводів та газованих напоїв), обмеження в алкогольних напоях. Спочатку рекомендується скоротити фізичну активність, натомість вже після 20-го дня спорт і фізкультура потрібні — починаючи з невеликих навантажень і поступово збільшуючи їх.