logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Підтяжка грудей

Зробити підтяжку грудей у Києві ви можете в пластичного хірурга Олександра Чорномиз. Завдяки високому професіоналізму та великому досвіду лікаря, використання новітніх методик пластичної хірургії та оснащеності клініки, де проводяться операції, за останнім словом техніки операція пройде ефективно та без ускладнень. Окрім пластичного хірурга Олександра Чорномиза з вами працюватимуть найкращий анестезіолог, хірургічні сестри та інший медперсонал. Застосування інноваційних методик і матеріалів скоротить термін відновлення після операції, і незабаром ви забудете, що робили операцію — але її результати тішитимуть своїм виглядом у дзеркалі. Усі технічні та медичні питання (показання та протипоказання, ризики, підготовка, реабілітація, ціна і те, від чого залежить вартість) ми обговоримо на особистій консультації — щоб записатися на неї, вам потрібно лише зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті.

Підтяжка грудей

Мастопексія — це хірургічна операція з підтяжки грудей, повернення їм пружності, форми та тонусу. Обвисання молочних залоз може відбуватися з різних причин — через природні зумовлені віком зміни, після вагітності та годування грудьми, різких стрибків ваги. Через це груди втрачають привабливі форми, а жінка відчуває психологічний дискомфорт. Але сучасна пластична хірургія дозволяє боротися з віком і повернути грудям привабливі, гарні, симетричні форми.

Основні показання щодо мастопексії

  1. втрата форми та пружності молочних залоз
  2. асиметрія, в разі якої одні груди провисають більше, ніж інші
  3. розташування сосків нижче субмамарної складки — так називають лінію природного вигину під основою грудей
  4. обвисання
  5. поява розтягнень

Основне показання щодо операції — це зміна природної естетики та правильних ліній грудей, зумовлених віковими змінами, коливаннями у вазі та психологічним дискомфортом, спричиненим цим.

Техніки підтяжки грудей і переваги пластичної хірургії

Хірургічна підтяжка грудей дає максимальний результат — після операції груди не просто повернуться до колишніх форм, але й стануть ще гарнішими, оскільки хірург прибере всі естетичні вади. Сьогодні існує кілька технік виконання такої операції:

  • Періареолярна — найбільш щадний та делікатний метод, підходить у разі мінімального провисання;
  • Вертикальна — застосовується у випадку птозу другого ступеня, що дозволяє позбутися яскраво виражених дефектів;
  • Якірна, або Т-подібна — найскладніша техніка, яка застосовується в разі складних естетичних дефектів. Під час неї змінюють положення, форму та розміри сосково-альвелярного комплексу та видалення зайвих тканин.

Мастопексія може виконуватись із застосуванням імпланту або без нього. План операції та оптимальну техніку для досягнення кращого результату хірург визначає у кожному випадку індивідуально.

Протипоказання щодо мастопексії

  • онкологія
  • захворювання крові, що спричиняють порушення згортання
  • імунодефіцит будь-якого типу
  • захворювання серця, нирок і печінки — пластичний хірург проведе консультацію з вашим лікарем, і візьметься за операцію лише за умови його позитивної рекомендації
  • цукровий діабет та інші ендокринні системи

Операції з підтяжки грудей не роблять у період вагітності та вигодовування грудьми. Та й нема чого — після лактації форма грудей може зміниться. Бажано, щоб з моменту закінчення вигодовування грудьми минуло 3-4 місяці, а в ідеалі — щонайменше півроку. Операції з пластики грудей не роблять пацієнткам молодше 18 років. По-перше, зазвичай про втрату тонусу і пружності поки не йдеться. По-друге, слід дочекатися повноцінного формування молочних залоз.

Підготовка до операції

Мастопексія передбачає хірургічне втручання, яке проводиться під загальним наркозом. Анестезія — це в будь-якому випадку стрес для організму, тому до операції необхідно серйозно підготуватися. І перший етап підготовки — це комплексне медичне обстеження. Воно передбачає проведення діагностики щодо виключення всіх протипоказань. Також потрібно буде зробити низку лабораторних та апаратних досліджень: електрокардіограму, флюорографію, УЗД молочних залоз. Окрім загального аналізу крові, роблять коагулотерапію, щоб переконатися, що немає проблем зі згортанням крові. Можуть призначатися додаткові аналізи. Все вирішується в індивідуальному порядку після того, як хірург ознайомиться з медичною карткою.

Потім власне підготовка. Дуже важливо, щоб пацієнт чітко дотримувався всіх правил! Рекомендації перед підтяжкою грудей включають нижченаведене:

  • за один місяць — відмова від куріння або максимальне скорочення його кількості;
  • за місяць потрібно розпочати прийом вітамінів, які запобігають анемії;
  • за два тижні — відмова від оральних контрацептивів, аспірину та препаратів, які розріджують кров.

Останній прийом їжі перед операцією має бути не менше ніж за 12 годин. А за 4 години перед процедурою варто відмовлятися і від рідин.

Потім сама операція. Хірург спочатку проведе маркування (розмітку) ліній безпосередньо на грудях — по цих маркерах він рухатиметься в процесі операції. Анестезіолог введе наркоз, суміш та концентрацію препаратів підберуть спеціально для вас, з урахуванням індивідуальних особливостей організму. План операції залежить від вибраної хірургом техніки.

Реабілатація: період відновлення

Повна реабілітація триває до 4-6 місяців, проте вже через тиждень ви зможете жити звичним життям — на той час набряк зазвичай спадає. У стаціонарі ви проведете лише 1-3 дні — і запевняємо, у нас він дуже комфортний. Після цього потрібно протягом 3-4 тижнів обмежити відвідування сауни та басейну, а на 3 місяці — фізичну активність, і категорично заборонено піднімати тягарі. Лікар може прописати спеціальні препарати для пришвидшення відновлення.