logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Підтяжка ніг та стегон

Феморопластика, або підтяжка ніг, — це дуже поширена хірургічна операція, яка передбачає видалення зайвих тканин із внутрішнього боку стегна, усунення естетичних дефектів і відновлення пружності шкіри. Найчастіше її проводять після різкого схуднення або ліпосакції: дієта і спорт або хірургічне видалення зайвих жирових тканин дозволяє позбутися об’ємів, однак розтягнена шкіра залишається, і сама вона нікуди не дінеться. Допомога пластичного хірурга в такому разі — єдине правильне рішення. Хороша новина в тому, що пластика внутрішнього боку стегна — операція стандартна та нескладна, а період відновлення після неї недовгий.

Підтяжка ніг та стегон

Феморопластика: гарні ноги та стегна без жодної вади

Якщо ви наважилися зробити операцію з підтяжки ніг, дуже важливо ретельно підійти до вибору пластичного хірурга. Чому варто зробити операцію в хірурга Олександра Чорномиз:

  • чудова оснащеність медичного центру, в якому проводятся пластичні операції. Ми використовуємо новітнє обладнання для діагностики та малоінвазивного хірургічного втручання, що дозволяє скоротити час відновлення;
  • широкий спектр виконуваних операцій. Це дозволяє провести відразу кілька різних втручань. Наприклад, ліфтинг стегон часто поєднується з підтяжкою сідниць. Так ціна буде трохи нижчою, але головне — зниження дії анестезії та заощадження часу, адже реабілітація теж проходитиме одночасно;
  • комфортабельний стаціонар та увага до кожного пацієнта;
  • справедлива вартість — з розцінками ви можете ознайомитись прямо зараз у спеціальному розділі сайту.

Зателефонуйте за номером, зазначеним на сайті, щоб записатися на особисту консультацію з вашим майбутнім хірургом.

Показання

До цієї операції вдаються з метою підтягування шкіри, надання пружності тканинам, поліпшення контуру стегон та зменшення кількості жирових відкладень у цій зоні. Завдяки феморопластиці можна зменшити об’єм у стегнах та скоротити зону попрілості. Показаннями щодо виконання пластики стегон є:

  1. поява целюліту, який деформує контур стегна;
  2. жирові відкладення, обвислість шкіри, розтягнення;
  3. в’ялість, складки шкіри;
  4. збільшені об’єми в зоні стегон з обвисанням шкірних покривів і жировими відкладеннями.

Основними протипоказаннями для феморопластики є:

  • захворювання крові, які впливають на її згортання;
  • цукровий діабет і низка інших ендокринних порушень;
  • онкологія;
  • ожиріння;
  • гіпертонія, захворювання серця та судин;
  • інфекції (до одужання);
  • порушення цілісності шкірного покриву в зоні проведення операції (до одужання).

Протипоказання виявляються під час попередніх консультацій, вивчення анамнезу та проведення попередньої діагностики. Зокрема, перед операцією пацієнт здає низку аналізів: кров — загальний аналіз плюс тромбоцити, коуагулограма, біохімія, електрокардіограма, флюорографія та низка інших лабораторних і клінічних досліджень. Повний перелік надасть хірург на першій консультації.

Як відбувається операція з видалення зайвої шкіри на ногах?

Підтяжка шкіри ніг проводиться під загальним наркозом і триває 1–2 години — тривалість залежить від обсягу роботи. Хірург робить надрізи, доступ залежно від попередньо розробленого плану операції може бути серединним, вертикальним або комбінованим. Надрізи можуть розташовуватися в пахвинній ділянці або на зовнішньому боці стегна. Суть операції полягає в розсіченні зайвих жирових і шкірних тканин. Після операції накладаються шви і маскуються у природних складках тіла. За кілька місяців вони стануть абсолютно непомітними.

Часто феморопластику проводять у комплексі з ліпосакцією стегон чи сідниць.

Післяопераційне відновлення

Після операції вам доведеться на добу затриматись у стаціонарі — для спостереження, щоб виключити ризик післяопераційних ускладнень. Потім ви можете вирушати додому й одразу повертатися до звичного життя, за невеликими винятками. Перші місяць-півтора необхідно носити спеціальну компресійну білизну, яка зменшує ризики ускладнень і допомагає тканинам швидше прийти в гармонію. До легких фізичних навантажень можна повернутися вже через два тижні після операції, а до повноцінних спортивних тренувань — через 2–3 місяці. Перші тижні важливо уникати ультрафіолетових променів, відмовитися від гарячої ванни, басейну та сауни. Докладніше про результати, підготовку до операції та особливості відновлення після неї вам розповість лікар на особистій консультації.