logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Ліпосакція колін

Ліпосакція колін — це малотравматична та доволі стандартна операція. Але щоб вона пройшла успішно, а реабілітаційний період був якомога коротшим, важливо потрапити до хорошого фахівця. Пластична клініка, де доктор Чорномиз проводить операції, оснащена новітнім обладнанням, а персонал насамперед піклується про пацієнта. Ми обговоримо з вами всі нюанси подальшої операції — від часу та вартості до точного плану дій хірурга — ретельно продіагностуємо та проведемо процедуру так, щоб максимального ефекту можна було досягти з мінімальним травматизмом. Уже невдовзі ви зможете носити короткі спідниці та плавки на пляжі, не соромлячись своїх колін.

Ліпосакція колін

Ліпосакція зони колін: просте вирішення проблеми, що не вирішується

Ліпосакція колін — це одна з процедур пластичної хірургії, спрямована на видалення жиру. Зазвичай він накопичується з віком (після 40 років, але складні ситуації, які вимагають хірургічного втручання, можуть виникати і в більш ранні роки), через уповільнення процесів метаболізму та зниження фізичної активності. Складність у тому, що в цьому місці видалити зайвий жир за допомогою активних занять у спортзалі або дієти практично неможливо. Це “жирові пастки”, які починають розщеплюватися в останню чергу, коли у вашому організмі практично не залишилося жиру. Але естетично проблема повних колін серйозна. Вона не тільки не дозволяє одягнути відверту сукню або шорти, але й проступає навіть через одяг! Тому потрібно вдаватися до інноваційних методів, щоб вирішити питання. Один із найефективніших варіантів — зробити операцію з видалення жиру з колін.

Показання щодо операції

Зробити операцію з видалення жиру з колін рекомендується у випадках:

  1. наявності значних жирових відкладень у колінній зоні (локалізовані в надколінних чашках та підколінних ямках)
  2. провисання шкіри на колінах
  3. появи жировиків, інших естетичних вад

Переваги ліпосакції колін як методу повернення краси ніг

Сьогодні медичні центри пропонують різні методики видалення жиру: лазерну, вібраційну, радіочастотну, віброструменеву операції. Однак медична спільнота рекомендує дотримуватися традиційного лікування — хірургічного методу ліпосакції. Він має цілу низку переваг. По-перше, перевірена методика практично не пов’язана із ризиками. У вигляді побічних ефектів може бути невеликий набряк або крововилив (тобто синець), але вони сходять уже протягом першого тижня. По-друге, цей спосіб дозволяє видалити великі об’єми жирової тканини. По-третє — і найголовніше — хірургічна ліпосакція найкраще підлягає прогнозуванню. Тобто спочатку можна змоделювати, як виглядатиме ваше тіло після виконання процедури.

Протипоказання щодо видалення жиру з колін

Перед призначенням операції пластичний хірург обов’язково перевірить вас на відсутність протипоказань. До них належать:

  • гостра форма інфекційних або аутоімунних захворювань — потрібно дочекатися одужання
  • вагітність та лактація
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • захворювання крові, пов’язані з порушеннями згортання
  • низка захворювань серця, нирок та печінки. У такому разі проводяться консультації з вашим лікарем. Якщо він дасть схвалення — операцію можна робити

Якщо протипоказань немає, можна призначати операцію на зручний для вас час. Вона не потребує тривалої підготовки.

Як відбувається ліпосакція колін?

Можна виділити усього 8 основних кроків до красивих, симетричних колін через хірургічне втручання та хірургію:

  1. первинна консультація. Вона включає обговорення показань та протипоказань, прогнозних результатів, післяопераційного догляду
  2. вибір зручної для вас дати операції
  3. підготовка до операції
  4. маркування. Нанесення позначок на зони, які будуть коригуватися під час операції
  5. анестезія. Зазвичай під час ліпосакції застосовується повний наркоз або місцева анестезія
  6. операція. Хірург робить невеликі (буквально на один сантиметр) надрізи на шкірі, щоб отримати доступ до жирових відкладень, і з використанням вакуумного насоса та канюль видаляє жирові тканини. Надрізи намагаються робити в природних складках на шкірі, щоб максимально їх замаскувати
  7. накладення швів. Використовуються хірургічні шви, що саморозсмоктуються, які не потрібно знімати
  8. післяопераційна реабілітація. Вона проходить у домашніх умовах, залишатися у стаціонарі не обов’язково

Власне процедура видалення жиру триває менш ніж годину, але часто її поєднують з іншими операціями — наприклад ліпосакцією ніг і стегон. Це, звісно, збільшує час хірургічного втручання. Післяопераційне відновлення зазвичай триває близько тижня.

Реабілітація та післяопераційний догляд

Відразу після такої процедури можна йти додому, але ми рекомендуємо залишитися на добу в затишному стаціонарі при клініці пластичної хірургії для спостереження. Перші дві доби рекомендується постільний режим, а вже на третій день потрібна фізична активність — невелика прогулянка хоча б по квартирі. Протягом усього періоду відновлення потрібно обмежити відвідування сауни, басейну, не приймати гарячих ванн та носити спеціальну компресійну білизну. Втім, це невелика ціна за можливість демонструвати ідеальні коліна!