Глютеопластика
Глютеопластика — це комплексне хірургічне втручання, яке включає один або кілька методів корекції сідниць: пластику, збільшення за допомогою імплантів або власної жирової тканини. Мета такого втручання — створення привабливих, сексуальних форм тіла, усунення дефектів і вдосконалення силуету. До глютеопластики вдаються чимраз частіше: зокрема, Асоціація пластичної хірургії США повідомляє, що торік її робили на 23% частіше. А дослідження у Великобританії показали, що найсексуальнішим у фігурі більшість респондентів вважають поєднання гарної талії та сідниць, причому це стосується і чоловіків, і жінок. Якщо ви не задоволені формами свого тіла, виправити це можна і потрібно — набагато правильніше зробити операцію, ніж отруювати своє життя комплексами.
Глютеопластика: пружні та гарні сідниці без сліду хірургічного втручання
Щоб зробити операцію, вам не потрібно нікуди їхати. В українській столиці є медичний центр, де ви матимете європейський центр. Команда фахівців на чолі з лікарем Олександром Чорномиз — це професіонали своєї справи, клініка, де проводяться операції, оснащена за останнім словом техніки, хірургія поєднує традиційні протоколи та новітні методики. Попередньо проводиться повна діагностика, щоб виключити ризик будь-яких ускладнень і знизити час відновлення після операції.
Ще одна перевага — ціна. При європейському сервісі та рівні професіоналізму, рівень цін є прийнятним. До того ж, вам не потрібно нікуди їхати, тому вартість буде набагато нижчою — у вас не буде зайвих витрат, а вже наступного дня після операції ви будете у себе вдома.
Показання щодо пластики сідниць
Глютеопластику рекомендується зробити в таких випадках:
- сідниці асиметричні, їхня форма вимагає корекції
- спостерігається атрофія сідничних м’язів, їхнє опущення
- форми деформовані внаслідок отриманої травми чи хвороби
Підходи до пластики сідниць у пластичній хірургії
Глютеопластика передбачає корекцію форми, усунення асиметричності та надання додаткового об’єму сідницям. Збільшення сідниць можна виконати у два способи:
- за допомогою імплантів. Сьогодні використовуються інноваційні матеріали, які не деформуються, не протікають і дозволяють активно займатися спортом. Виробник надає на них довічну гарантію;
- за рахунок власної жирової тканини. Попередньо робиться ліпосакція, і після обробки роблять пересадку тканин назад, у сідничну зону.
Обидва варіанти мають свої переваги. Наприклад, худорлявим дівчатам просто не вдасться зробити ліпофілінг (збільшення за рахунок власної жирової тканини), оскільки неможливо зробити ліпосакцію. Вибір методу пластики обговорюється особисто з хірургом на початковій консультації.
Протипоказання
Протипоказання щодо операції включають лише загальні приписи, що стосуються будь-яких пластичних операцій:
- онкологія в активній формі
- хвороби серця та судин
- цукровий діабет
- вагітність, лактація
- хвороби крові, які спричиняють порушення її згортання
- хронічна гіпертонія
- інфекції
Попередньо виконується діагностика, в рамках якої лікарі повністю виключають усі протипоказання.
Як відбувається операція?
Зазвичай операцію проводять під загальним наркозом, але можливий і місцевий наркоз, поєднаний із седативними препаратами. Хірург робить розріз по верхній окружності сідниці, натягує відвислу шкіру вгору, а її надлишок і зайві жирові тканини січе. Сідниці підтягують за рахунок видалення зайвої тканини та накладення спеціальних внутрішніх швів. Після цього за потреби виконується збільшення за рахунок встановлення імплантів або ліпофілінгу. Наприкінці лікар зшиває розрізи косметичними швами, а на пацієнта надягають спеціальну компресійну білизну.
Глютеопластику можна поєднувати з іншими хірургічними операціями, наприклад пластикою або підтяжкою стегон. У такому разі розріз роблять у підсідничній западині. За часом пластика сідниць займає близько 1-2 годин, у поєднанні з іншими операціями — трохи довше.
Особливості післяопераційного догляду та відновлення
Першу добу після хірургічного втручання рекомендується затриматися в стаціонарі, для спостереження та виключення післяопераційних ускладнень. Після цього можна повернутися не просто додому, а й до звичного способу життя, відновлення проходить максимально легко. Серед побічних ефектів можуть бути синці та невелика набряклість, але вони швидко сходять — буквально протягом тижня. Через 7-10 днів знімають шви, але компресійну білизну (шорти чи бриджі) потрібно буде й далі носити протягом місяця-півтора. У цей період не рекомендується відвідувати сауни, приймати гарячі ванни, обмежити заняття спортом.