logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Ліпосакція спини

Ліпосакція спини — це пластична операція, під час якої видаляють зайві жирові тканини. Цю операцію ще називають “ліпоскульптурою”, бо вона допомагає не лише впоратися з “непереможною” зайвою вагою, але й сформувати привабливий, сексуальний, гармонійний силует. Ліпосакція дозволяє видалити ті жирові клітини (адипоцити), які не піддаються фізичним вправам і дієтам. А головне — це результат на все життя. Якщо ви після операції будете дотримуватися рекомендацій свого хірурга і контролювати свою вагу, жир не повернеться.

Ліпосакція спини

Чому варто зробити ліпосакцію спини

Для хірурга головний комплімент — це чудовий результат операції, фотографії якого він готовий зберегти у своєму портфоліо. На моєму рахунку — десятки таких операцій, які пройшли бездоганно. Сьогодні багато пацієнтів пластичного хірурга Олександра Чорномиза — це ті, хто звернувся за рекомендацією колишніх пацієнтів. Щоб досягти таких результатів, наша команда застосовує прогресивні методи естетичної хірургії, клініка, в якій проводяться операції, оснащена інноваційним обладнанням, до кожної операції ми ретельно готуємося та підбираємо оптимальний план хірургічного втручання. Але головне — це турбота про пацієнта, його комфорт та розуміння важливості для його життя такої делікатної процедури, як видалення жиру зі спини. Можете бути впевнені — у клініці про вас подбають. Це стосується всього — прийнятної вартості послуг (ціна залежить від складності процедури, часто ліпосакцію поєднують з іншими процедурами), серйозного підходу до діагностики та розробки плану операцій, післяопераційного відновлення та психологічної підтримки.

Ліпосакція спини: показання

Хірургічну ліпосакцію рекомендується провести за наявності “жирових пасток” — відкладень, які не піддаються видаленню під час спортивних тренувань. Зазначмо, що вони бувають і в людей без зайвої ваги, які змогли схуднути скрізь, окрім цих “пасток”. Зробити операцію рекомендується в таких випадках:

  1. наявність відкладень спресованих жирових тканин на лопатках;
  2. оперізуючі відкладення жиру, які переходять із зони попереку на талію та боки;
  3. жирові відкладення в ділянці 7-го шийного хребця.

Переваги хірургічного методу ліпосакції спини

Існує кілька способів видалення жиру зі спини медичними методами — лазерна, ультразвукова, радіочастотна, хірургічна ліпосакція. Пластичний хірург Чорномиз виконує лише класичну хірургічну ліпосакцію, яку також називають “ліпоскульптурою”. Вона малотравматична, дозволяє видалити відразу великі об’єми жиру, заздалегідь спрогнозувати результат і змоделювати фігуру завдяки майстерності хірурга, який розуміє, звідки прибрати максимум тканин, а де їх залишити для гарного силуету. Будь-яка операція пов’язана з ризиками, але у випадку з ліпосакцією вони є мінімальними.

Протипоказання щодо ліпосакції спини

Не завжди можна вдаватися до хірургічного втручання для видалення зайвого жиру. До протипоказань щодо операції належать:

  • вагітність та період лактації;
  • вірусні інфекції, загострення хронічних або аутоімунних захворювань. Але тоді операцію просто відкладають до повної рецесії;
  • онкологія, наявність злоякісних новоутворень;
  • травмовані шкірні покриви в зоні проведення корекції;
  • порушення згортання шкіри.

За наявності захворювань серця, нирок або печінки спочатку потрібно проконсультуватися з вашим лікарем — він вирішить, чи можна проводити операцію. І останнє уточнення — ліпосакцію роблять лише повнолітнім пацієнтам.

Чіткий план: як відбувається ліпосакція спини

Перед операцією проводиться докладна консультація, мета якої — заспокоїти вас, візуалізувати результат процедури та виключити всі протипоказання. Безпосередньо в день виконання ліпосакції на зону, яка потребує корекції, наносять розмітку (маркування), а потім роблять місцеву анестезію. Після цього хірург робить невеликі — лише 1 см — розрізи на шкірі і через канюлі, під’єднані до вакуумного відсмоктування, видаляє зайвий жир. Усе це триває близько години. Залишається лише закрити розрізи, через які хірург отримав доступ. Для цього використовують спеціальні шви, що саморозсмоктуються, які потім не потрібно знімати.

Особливості відновлення після операції

Відновлення після ліпосакції зазвичай не викликає неприємних відчуттів і дискомфорту. Оскільки сама процедура малотравматична, реабілітація також буде швидкою та безболісною. Перші 3-5 днів може бути невеликий набряк чи синці, але вони сходять досить швидко. З обмежень на вас чекає відмова на час відновлення від сауни, басейну, гарячої ванни, рекомендується обмежити (а бажано — повністю відмовитися від) вживання алкоголю та нікотину. Залишатися в стаціонарі після операції не обов’язково, ви можете відразу вирушити додому — хоча ми завжди радимо затриматися на добу для спостереження. Якщо ви будете чітко дотримуватися рекомендацій хірурга, то жир у зоні корекції більше не повернеться ніколи.