logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Ліпофілінг сідниць

Ліпофілінг сідниць — це популярна хірургічна операція, яка дозволяє скоригувати їх форму та збільшити об’єм за рахунок власної жирової тканини. Її називають перекачування жиру в сідниці. Звучить не дуже естетично, а ось результат вражаючі — контури набувають привабливих об’ємів, прибирається асиметрія, опущення та атрофія сідничних м’язів. Такий силует неможливо набути в тренажерному залі — це або подарунок природи, або вміла робота хорошого пластичного хірурга. Причому візуальної різниці між першим і другим немає.

Ліпофілінг сідниць

Ліпофілінг сідниць: створення бездоганних форм без імплантів

У медичному центрі лікаря Олександра Чорномиза ви отримаєте більше, ніж очікуєте. Це не лише гарантовано відмінний підхід до виконання операції, що дозволяє досягти вражаючого результату й отримати привабливі, симетричні та гарні форми, які залишаться з вами на ціле життя. Це ще й індивідуальний підхід, який допоможе подолати комплекси та відчути свою красу. Індивідуальний підхід та увага до кожного пацієнта знижує до мінімуму ризики ускладнень і допомагає швидше відновитися після операції. При цьому ціна ліпофілінгу сідниць цілком прийнятна. Щоб отримати більше інформації про особливості операції, її вартість і записатися на особисту консультацію, телефонуйте за телефонами, зазначеними на сайті.

Показання

До збільшення сідниць вдаються і чоловіки, і жінки. Причина — незадоволеність своїм тілом, непропорційність фігури (наприклад, надто широкі стегна за відсутності об’єму в стегнах та “п’ятій точці”). Ліпофілінг рекомендований у таких випадках:

 1. недостатні об’єми сідниць, що викликає диспропорцію фігури
 2. вроджена асиметрія, в разі якої сідниці виглядають різними за формою та об’ємом
 3. втрата тонусу шкіри, обвисання, птози. Найчастіше виникають через різке скидання ваги, після вагітності або внаслідок зумовлених віком змін
 4. деформації, спричинені перенесеною травмою. Виявляється у вигляді втягнутих усередину рубців, шрамів, западин

Важливо відзначити, що ефект від ліпоскульптурування сідниць зберігається тривалий час лише за стабільної ваги. Тому, якщо ви хочете схуднути, спочатку займіться цим, а потім плануйте операцію.

Протипоказання

Існує низка протипоказань, які забороняють проведення операції з ліпофілінгу:

 • ендокринні захворювання — щитовидної залози, цукровий діабет
 • хвороби серця, судин, крові, які спричиняють порушення згортання
 • інфекційні та запальні процеси в організмі
 • вагітність, годування грудьми
 • онкологія

Щоб виключити всі протипоказання, перед призначенням операції проводять докладну діагностику, лабораторні та клінічні дослідження.

Як відбувається збільшення сідниць власним жиром?

Операцію з ліпофілінгу роблять під загальним наркозом. Вона передбачає три основні етапи:

 1. Ліпосакція. Перекачування жиру передбачає, що спочатку його потрібно взяти з тіла пацієнта. Для цього роблять ліпосакцію з проблемних зон — це може бути живіт, талія, стегнова зона, спина. Для цього використовується спеціальна канюля. Хірург робить мікроскопічні розрізи, через які набирає необхідну кількість біологічного матеріалу — опісля від проколів не залишиться сліду;
 2. Проводиться очищення матеріалу та підготовка його до аутотрансплантації. Для цього використовується центрифуга;
 3. Власне ліпофілінг, тобто введення очищеного від крові та зруйнованих клітин жиру в сідничну зону. Виконуючи маніпуляцію, хірург використовує канюлю. Очищений матеріал вводиться невеликими дозами на різну глибину, щоб створити правильну форму та об’єм.

Операція триває до 2 годин. Її можна поєднувати з іншими типами хірургічного втручання, наприклад підтяжкою сідниць.

Особливості післяопераційного відновлення

Оскільки власний жир — “рідний” матеріал для організму, він приживається дуже добре, немає ризику відторгнення або алергічної реакції. Але після операції на добу рекомендується затриматися в стаціонарі, де за пацієнтом спостерігає команда досвідчених фахівців. У нашому стаціонарі вас очікує максимальний комфорт, так що ви можете присвятити цей час відпочинку та розслабленню. Перший місяць потрібно носити компресійну білизну, на час відновлення (до 3 тижнів) слід обмежити заняття спортом, відвідування сауни чи лазні, не приймати гарячої ванни (душ можна, але не «окріп»). Але ви не випадаєте із соціального життя, і вже на другий день можете повернутися до роботи, зустрічей із друзями, прогулянок і вечірок.

Ліпофілінг — малотравматична, але дуже ефективна процедура. За умови стабільної ваги результат триматиметься ціле життя.