logo
En Ru Uk
+380 (97) 703 05 77

Ліпосакція підборіддя

Клініка, в якій проводить операції пластичний хірург Олександр Чорномиз — це сучасний центр пластичної хірургії в Києві. Тут ви можете зробити ліпосакцію підборіддя з упевненістю в результаті. Як пластичний хірург, я ціную принципи класичної хірургії та традиційні методи проведення операцій. Але разом з тим, як сучасний лікар вивчаю нові техніки та підходи, використовуючи малоінвазивні підходи, унікальні матеріали й інструменти, які дозволяють провести процедуру з мінімальним стресом для організму. Це дозволяє досягти максимального результату та скоротити час відновлення. Позбавлення другого підборіддя лише за один день, без болю і з поверненням до звичного життя менш ніж за тиждень — це реальність. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися більше про процедуру, її вартість та показання до неї.

Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя: гармонія у кожній деталі зовнішності

Ліпосакція підборіддя — це досить стандартна хірургічна операція щодо усунення естетичних дефектів у нижній частині обличчя. Друге підборіддя — це насправді надлишок жирової тканини, яка обвисає та створює ілюзію, що підборідь два. У більшості випадків воно виникає через генетичну схильність або зайву вагу. Зайва жирова тканина та брилі в зоні підборіддя та шиї призводять до деформації овалу обличчя, втрати тонусу шкіри. Через нього людина виглядає старшою і почувається незручно, комплексує через свою зовнішність. При цьому позбутися “жирової пастки” на обличчі практично неможливо дієтами, належним харчуванням або масажами. Пластична хірургія — єдиний метод, який дає швидкий та видимий ефект.

Показання

Видалення жиру з підборіддя хірургічним методом виконується в таких випадках:

  1. наявність брилів і шкірних складок у нижній частині обличчя;
  2. наявність другого підборіддя;
  3. масивне підборіддя, якщо причина його збільшення — надлишки жирової тканини;
  4. зниження тонусу шкіри та її обвисання.

Операція проводиться, якщо через усі ці естетичні недоліки пацієнт відчуває психологічний дискомфорт, соромиться своєї зовнішності.

Видалення другого підборіддя: особливості хірургічного методу

Видалення другого підборіддя може виконуватися різними методами — за допомогою ліполітиків, мікроструменевої терапії, LPG масажу, ниткового ліфтингу, хірургічної ліпосакції. Традиційна медицина дотримується класичного хірургічного методу. Це малотравматична процедура, яка дозволяє досягти максимального результату з мінімальними ризиками. Ефект від неї довгостроковий — якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря після операції, друге підборіддя більше ніколи не повернеться. Ціна хірургічної процедури є прийнятною, а протипоказання щодо неї мінімальні — як для всіх стандартних пластичних операцій.

Протипоказання щодо ліпосакції підборіддя

  • захворювання серця та судинної системи, хронічна гіпертонія, порушення процесів згортання крові;
  • вагітність, лактація;
  • гострий інфекційний процес або загострення хронічних захворювань — до повного одужання;
  • порушення цілісності шкірного покриву, висипання в зоні проведення операції.

Перед призначенням операції хірург виключає всі протипоказання. Для цього проводиться консультування, збирається аналіз, низка лабораторних і клінічних досліджень.

Як проводиться підтяжка підборіддя?

Операція виконується під місцевою анестезією, але можливе й застосування седації. Хірург робить невеликі проколи у складках шкіри на нижній частині підборіддя. Їхня довжина — лише 2-4 міліметри, так що жодних слідів не залишиться. Хірург вводить у тканини розчин Кляйна. Він звужує кровоносні судини, викликає набухання адипоцитів, що полегшує процес аспірації. Після цього видаляються надлишки жиру з використанням вакуумного екстрактора, а, якщо видаляється невелика кількість жирових тканин, лімфатична система може вивести їх самостійно. Під час хірургічної ліпосакції хірург може контролювати кожен міліметр зайвого жиру та виконувати моделювання з максимальною точністю, чого неможливо досягти в разі застосування апаратних методик. Наприкінці проколи зашиваються косметичними швами, які не залишають шрамів.

За часом операція триває 40-60 хвилин.

Особливості реабілітації

Після операції ви не відчуватимете сильного дискомфорту чи болю, але на добу доведеться затриматися в стаціонарі — для спостереження. У перші 3 дні основний набряк зійде, і ви зможете виходити на роботу або зустрічатися з друзями. Повністю набряк сходить за два тижні. Перші 3 тижні потрібно носити спеціальну компресійну пов’язку в нічний час. Результати будуть помітні вже через один місяць.